Duyuru

Kapat
No announcement yet.

Tema Düzenleme Sorunu

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• Tema Düzenleme Sorunu

Click image for larger version

Name:	blog.PNG
Views:	1
Size:	192.2 KB
ID:	233
    Merhaba;

Web sayfamızın temasında bulunan "Recently Blog Post " yazısını ana sayfadan kaldıramıyorum. Ekran görüntüsünü mesaja ekledim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Resimden anlaşılmaz

muhtemelen tema kodlarında yada modüllerde birşeydir

Yorum Gönder

modüllerin hepsini inceledim bu bir modül değil kodlarıyla ilgiliyse nasıl çözebilirim ?

Yorum Gönder

Temanın yapımcısı destek vermiyor mu? Sitesine bakın veya dokümanlarına.

Yorum Gönder

css ile bunu çözebilirsiniz skype varsa pm gönder çözelim hemen.

Yorum Gönder

sorunu çözdüm teşekkür ederim. yönetici paneli menü bölümünde ingilice dil seçeneği altındaki home menüsünün içinden page displaye gelip show page heading bölümünü "no " olarak işaretledim düzeldi.

şimdiki sorunum ise şu ; siteye seo bileşeni kurdum sorunsuz bir şekilde ancak google da site urklsi üzerinde index of yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim ? [COLOR=#333333][FONT=Helvetica Neue]
            [/FONT][/COLOR]

Yorum Gönder

• Uğur
              Uğur yorumu
              Yorum düzenle
              Joomla! 3 seo özelliği çok başarılı ve ayrı bir eklenti kullanmanız gerekmiyor.

Tavsiyenize uyarak seo eklentisini siteden kaldırdım ancak google da site url si üzerinde "index of / " yazmaya devam ediyor. Ne yapabilirim ?

Yorum Gönder

Alıntı kyzrsze7 Mesajı Görüntüle
              Tavsiyenize uyarak seo eklentisini siteden kaldırdım ancak google da site url si üzerinde "index of / " yazmaya devam ediyor. Ne yapabilirim ?
              google linkleriniz anında düzelmez zaman verin

Yorum Gönder

Çalışıyor...
              X