Duyuru

Kapat
No announcement yet.

Aranızda smartaddons.com'dan tema alan var mı acaba?

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• Aranızda smartaddons.com'dan tema alan var mı acaba?

[COLOR=#333333][FONT=Verdana]arkadaşlar merhabalar. [/FONT][/COLOR]http://www.smartaddons.com/[COLOR=#333333][FONT=Verdana] sitesinde bir tema beğendim. Warezde kullanmak istemiyorum emeğe saygıdan dolayı ve kul hakkına girmemek için. İlk defa ücretli tema alacağım. Temayı almak için üye oldum.. Ancak sepete ekle butonunun hemen altında gözüme klüp üyeliği ilişti. Klüp üyeliği oluştursam belli bir sayıda tema indirme hakkı ve teknik destek mi veriyorlar acaba? Yani anlamak istediğim şey klüp üyeliği olursa istediğim temayı direk indirip ayrı yeten tema için para ödemeden halledebilir miyim?[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=Verdana]Bilgisi olan arkadaşlar varsa sevinirim.[/FONT][/COLOR]

ben üyeyim

tema indirmede sorun yok ama sınırlı sayıda domaine destek verirler. klüp üyeliğine göre sayyı değişir.

ben desteklerini hiç kulanmadım ama temaları yeterince tatmin edici

Yorum Gönder

üye oldum bütün temalara erişim hakkı veriyorlar. Sadece kurulum yaptığım temalardan iki domaine destek veriyorlar.

Yorum Gönder

hayırlı olsun.

Yorum Gönder

teşekkür ederim.

Yorum Gönder

ben üye oldum ve hepsini indirdim, lazım sa verebilirim, sedece 1 tema için üye olmuştum lazım olanı verebilirim kullanmıyorum.

Yorum Gönder

• Uğur
              Uğur yorumu
              Yorum düzenle
              Lisanslı temalar dağıtılamaz.

inniva ilginiz için teşekkür ederim. Bende farklı şekillerde edinebilme imkanım vardı ama etik olmyacağını düşünerek üye oldum. Satın aldım temayı.

Yorum Gönder

ben de üyeyim çok işe yarıyor yılbaşı noel gibi günlerde indirim kampanyaları var

Yorum Gönder

Çalışıyor...
              X