Duyuru

Kapat
No announcement yet.

JoomSef ve Choronoforms Seo ayarlarını nasıl yapabilirim?

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• JoomSef ve Choronoforms Seo ayarlarını nasıl yapabilirim?

[COLOR=#333333][FONT=Verdana]Arkadaşlar merhabalar,

Arkadaşlar joomla mevcut sef yapısında site.com/kategori/makale seklinde linkler oluşuyor. Bazı sabit sayfalarım var onların linkinde kategori bölümünü kaldırmam gerekiyor. Edindiğim bilgilere göre 3. parti seo bileşeni ile oluyor. Ben de joomSef 4 free kurdum.

joomla 3.4.4 versiyonda [/FONT][/COLOR]chronoform[COLOR=#333333][FONT=Verdana] kullanıyorum. kullanıyorum. Ancak sitede 2 farklı form kullanıyorum. Seo'yla uyumlu linkleri kontrol ettiğimde iki farklı foruma gitmesi gereken linklerin 2'side aynı formu gösteriyor. Benim anladığım kadarıyla chorono form ile oluşturulmuş formlar sadece bir link olarak görünüyor.Bunu nasıl çözebilirim.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=Verdana]Şu şekilde :[/FONT][/COLOR]
    [COLOR=#333333][FONT=Verdana]site.com/demo site.com/demo sayfasına gidiyor( chorono form)[/FONT][/COLOR]
    [COLOR=#333333][FONT=Verdana]site.com/iletisim bu şekilde olması gereken linkde site.com/demo görünüyor. Halbuki site.com/iletisim olması gerekiyor[/FONT][/COLOR]

Merhaba,
    http://www.chronoengine.com/forums/p...12/t19899.html
    https://www.artio.net/support-forums...ng-chronoforms
    Sitesinde ilgili konular var kolay gelsin.

Yorum Gönder

Sevgili Uğur sitesinden bu dökümanlara göz atmıştım ama beceremedim ya da döküman geçerliliğini yitrmiş yeni versiyonla. Bu bileşende seoyu devre dışı bıraktığım zaman gerçek linki görünüyor. Seoyu joomlaya devrettiğimde ise örneğin site.com/ornek-sayfa?view=form çıkıyor.

Sonuç itibari ile yaptığım işlem başarısız.

Yorum Gönder

• Uğur
        Uğur yorumu
        Yorum düzenle
        Gerçi son sürümü desteklemiyor diye okumuştum bir sitede. Yada joomsef ayarlarında cache özelliği varsa kullan tekrar dene.
    Çalışıyor...
    X