Duyuru

Kapat
No announcement yet.

"Sihirli Tırnaklar GPC" HAYIR Problemi

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• "Sihirli Tırnaklar GPC" HAYIR Problemi

"Sihirli Tırnaklar GPC" HAYIR - uyarısını çözmek için elimden geleni yaptım ama olmadı
    1 - htaccess.txt dosyasının son satırına gerekli satırı ekleyip ismini .htaccess olarak değiştirdim fakat olmadı site hiç açılmadı hata verdi komple sildim baştan kurdum.
    2 - installation/models/setup.php dosyasındaki (ini_get('magic_quotes_gpc') == false); bölümündeki false yi true yaptım. tmm oldu kuruldu ama kurulumdan sonra installation klasörü silindiği için bu seferde adminin üst sayfasında kırmızı bir yazı çıktı "Sunucunuzun, Joomlanın bu sürümünü çalıştırabilmesi için magic_quotes_gpc seçeneğinin etkisizleştirilmesi gerekmektedir." diyor
    3 - php.ini dosyası oluşturup ana dizine atın içine şunları yazın diye bir tavsiye gördüm bir sitede onuda yaptım olmadı ayrıca .htaccess dosyasına php.ini nin yolunu gösterin dediler onuda yaptım yine olmadı.
    4 - hostunuzla görüşün dediler hosting firması yok sunucu bana ait vps im var putty ile bağlanmaya çalıştım ssh tan olmadı not connect dedi. gerçi bağlansamda nereye giricem hangi dosyada ne gibi değişiklik yapıcam onuda bilmiyorum.
    5 - ayrıca birde doğal zip desteği diye bir ayar var onuda yapmam lazım
    bu yazdıklarıma lütfen bilen birisi ayrıntılı cevap yazabilirmi şimdiden teşekkürler

Hosting sağlayıcınıza başvurarak düzenleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

Çalışıyor...
    X