Duyuru

Kapat
No announcement yet.

3.4.1 Türkçe Sorunu

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• 3.4.1 Türkçe Sorunu

[COLOR=#444444][FONT=Arial]Arkadaşlar Joomla 3.4.1 üzerinde AS Template 002063 kurdum. herşey mükemmel Türkçe dili de yükledim sitede hiçbir sorun yok ancak[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Arial]sayfanın koduna baktığında Türkçe özellike Ö ve Ü harfleri başka şekilde görünüyor. Yani Ürün yazacağına kodlarda[/FONT][/COLOR]
    [COLOR=#444444][FONT=Arial]Ürün mesela " Ü" ü harfi yerine görünüyor.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Arial]yeni makale yaratıyorum desing modda sorun yok herşey normal toggle editor diyor içine bakiyorum yine aynı .[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Arial]bu kodları nasil düzenleyeceğiz ? yani kodlar temiz olsun isityorum.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Arial]database UTF-9 General_ci sayfa admin paneli ve genel site türkçe sorun yok ??? çok enteresan. bir fikri olan var mı acaba ?[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Arial]Aşağıdaki resimde göstermeye çalıştım bir makale düzenliyorum ürünler diyorum toggle editör deyince böyle görünüyor işin komiği sayfada da Ürünler diye doğru görünüyor ama kodlar karışık.[/FONT][/COLOR]

Enteresan soruya enteresan cevap JCE editör yapiyor bunu bir tek başka bir editör denedim sorun çözüldü ama JCE neden böyle birşey yapiyor bir fikri olan var mı
    yani JCE en sevdiğim editör o yüzden onu kullanmak isterim.

Yorum Gönder

• Uğur
      Uğur yorumu
      Yorum düzenle
      Buna takılmayın bence... Yada sitesine sorun.
Çalışıyor...
X