Duyuru

Kapat
No announcement yet.

Yükseltme sonrası hata.

Kapat
Bu başlık kapalıdır.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• Yükseltme sonrası hata.

[COLOR=#333333][FONT=Verdana]Arkadaşlar joomlayı yükselttikten sonra aşağıdaki gibi bir hata alıyorum admin panele kullanıcı girişi yaparken.[/FONT][/COLOR]
    [COLOR=#333333][FONT=Verdana]site önyüzünde sorun yok[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=Verdana]{"return":"00000","option":"com_cpanel","templa te" :"isis","version":"3.4","messages":[],"title":"","token":"39f36dbe2da9b0a485fb44dd00 6b9 86a","uri":"http:\/\/www.pdrevi.com\/administrator\/index.php"}[/FONT][/COLOR]

Sitenizde sorunlar var. Hosting firmanızla iletişim kurun.
    Click image for larger version

Name:	sorun.jpg
Views:	1
Size:	108.6 KB
ID:	619

Yorum Gönder

hocam sordum ama hosting kaynaklı bir durum olmadığından bahsediyorlar.

Yorum Gönder

• Uğur
        Uğur yorumu
        Yorum düzenle
        Yükseltmeyi hangi sürümden yaptınız? Eklentilerinizi, temanızı güncelledinizmi?

3.3 ten 4.4 e admin panelden yükseltme yaparken yükseltme tamamlandı fakat birdaha admin panele dönemedi.

Yorum Gönder

• Uğur
        Uğur yorumu
        Yorum düzenle
        Merhaba,

Bu adımları deneyin:

Sitenizin komple yedeğini alın.
        1- Hosting panelinize girin ve tabloları onarın.
        2- https://github.com/joomla/joomla-cms...te_Package.zip paketi indirin. Masaüstüne açın ve FTP'den joomla kurulu dizine yükleyin (üstüne yazdırın).
        3- Yönetici paneli >> Eklentiler >> Eklenti Yöneticisi >> Veritabanı >> Onar
        4- Tarayıcınızın önbelleğini yanı sıra site önbelleğini temizleyin.

Bu yardımcı olur umarım!

siteyi OFLİNE yaptıktan sonra joomla 2.5.6 dan 3.41 güncelleme yaptım. site giriş paneli yok oldu. Yedek dosyaları geri yükledim. Bu defa giriş resmi var. Ancak giriş yok. Servere söyledim. Joomla yükseltme yapamayacaklarını söyledi. Bu yükseltmeyi nasıl yapabilirim.

Yorum Gönder

• Uğur
        Uğur yorumu
        Yorum düzenle
        Son yedeklerinizi geri yüklesin, hosting şirketiniz. Bilen birileri ile bu yükseltme işini yapın. Biz; 2.5.x desteği maalesef vermiyoruz.
    Çalışıyor...
    X