Duyuru

Kapat
No announcement yet.

sitemi güncelleyemiyorm..

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• sitemi güncelleyemiyorm..

Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar
    Yaklaşık olarak 2006 yılından beri http://forum.joomlatr.org/ 'de Sizleri takip ederek joomla üzerine bilgi edinip ;2008 yılından itibaren www.ulperkoyu.com köyüm için sosyal paylaşım sitesi kurdum ve siteyi devam ettiriyorum . Alan Adı ve Hosting olarak xxxx müşterisiyim.vede memnunum . yalnız şu 3.x güncellemeleri gelinceye kadar sıkıntı yoktu malum güncellemeyince zararlı yazılımlar fırsat tanımıyor huzur vermiyor. Sitemiz şu an Joomla 2.5.28 tema purıty II - Forum Kunena S[FONT=inherit]ürüm:[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=inherit]4.0.9 .. Sorun Eklentileri pasif hale getirdiğim halde sitemi joomla 3.4.8 güncellemesi yapamıyorum .
    Hostingin Teknik desteği aradığımda yardım sordum; yardımcı olamayacaklarını söylediler.

Ancak Benim sistemin devamlılığı ve sürekliliği açısından içeriklerinin kalması şartıyla sitemin güncellemelerini ve genel bir bakım sürecinden geçmesi gerekiyor.

Elimdeki yedekle local host kurup tü ekletileri pasif hale getirdiğim halde temayı standard tema haline getirdiğim halde sayfa kayboluyor.
    ve sonuç site göçüyor... yardımınız için şimdiden Teşekkür ederim hayırlı geceler
    [/FONT][/FONT][/COLOR]
Çalışıyor...
X