Duyuru

Kapat
No announcement yet.

TM Joomla Tema Kurulumu ve Kullanımı (Joomla 3.x) Video Eğitimleri +1 Ücretsiz Joomla Tema

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• TM Joomla Tema Kurulumu ve Kullanımı (Joomla 3.x) Video Eğitimleri +1 Ücretsiz Joomla Tema

Joomla hakkında olabilecek tüm kaynaklar zaten Joomlatr.org adresi üzerinde mevcut ve oldukça güçlü bir kaynak sunumu bulunuyor. Bu var olan kaynağı biraz daha zenginleştirmek ve işlerinizi daha kolay hale getirmek adına siz Joomla Türkiye kullanıcılarına bazı eğitim sunumları hazırlamaya karar verdim. Bu eğitim setleri sonunda hiç bir bilginiz olmasa bile kendi Joomla web sitenizin kurulumunu nasıl yapmanız gerektiği ve kullanımı ile ilgili temel bilgiler bulunmakta.

Yeni başlayan veya acemi bir kullanıcı olabilirsiniz ancak bu sizin öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Bu eğitim setleri sonunda sizlerde aslında ne kadar kolay olduğunu görebilecek ve kendi web sitelerinizi hazırlayabileceksiniz.

İlk olarak bir Joomla temasına sahip olmamız gerekiyor. Ancak, bir Joomla temasına sahip değilseniz bu bir sıkıntı değil sizin için ücretsiz olarak ben bir Joomla teması sunacağım.

Not: Size sunulan bu tema TemplateMonster ekibi tarafından hazırlanmış ve ücretsiz kullanımı için izin verilmiştir. Bu tema ile kendi web sitelerinizi oluşturabilir veya yeteneklerinizi geliştirmek adına ondan yararlanabilirsiniz ya da bu temayı indirmek için farklı sebepleriniz olabilir. Yapamayacağınız tek şey bu ücretsiz temayı satamaz ve herhangi bir ticari proje için kullanamazsınız.

Artık mükemmel bir Joomla tasarımına sahip olduğunuza göre şimdi onu nasıl kuracağınıza ve nasıl kullanabileceğinizi göstermenin zamanı geldi. İşlemler oldukça basit, bir fincan kahvenizi hazırlayın ve sizin için oluşturmuş olduğum bu eğitim setlerini izleyerek kendi web sitenizi oluşturmaya başlayın...

#01 - Kendi Bilgisayarınızı Bir Sunucu Olarak Kullanın (WampServer Kurulumu)

#02 - LocalHost – Joomla Kurulumu ve Mysql Yapılandırılması Nasıl Yapılır?

#03 - Cpanel ile Mysql Veri Tabanı Nasıl Oluşturulur?

#04 - Joomla Motorunu FTP’ye yüklemek ve Joomla Full Paket Kurulumu

#05 - Joomla Admin ve Site’nin Dilini Nasıl Türkçe Yaparız?

#06 - Joomla Sürümü Manuel Olarak Nasıl Güncellenir?

#07 - Joomla Şablon İçerik Dili Nasıl Değiştirilir? (Kaynak Dosyası Üzerinden)

#08 - Footer Alanında Bulunan TemplateMonster Bağlantısı Nasıl Kaldırılır?

#09 - Seo Dostu SEF URL (.htaccess) ve Site Ayarları Nasıl Yapılır?

#10 - Joomla Mail Ayarları Nasıl Yapılır? (PHP Posta, Send Mail ve SMTP)

Umarım bu videolar size katkı sağlayacaktır. Videoları uygulayarak aslında ne kadar kolay olduğunu kendiniz tecrübe edebilirsiniz. Tüm sorularınızı bu konunun altına yazabilir veya doğrudan baris@templatemonster.com adresine mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Bu eğitimler bahsettiğim gibi sadece 10 videodan oluşuyor ancak elbette eğitim seninin hepsi bu kadar değiş ilerleyen zamanda yeni videolar eklenecek ve sanırım sayı 60 videonun üzerine çıkacaktır. Bu nedenlerden dolayı bizi takip etmeyi lütfen unutmayın...

Son düzenleyen Barış; 26-10-2015, 19:18.

Barış bey, tema ve öğretici medya için teşekkürler.

Yorum Gönder

Ben teşekkür ederim Uğur bey, umuyorum faydalı olacaktır.

Yorum Gönder

Çalışıyor...
      X