Duyuru

Kapat
No announcement yet.

3.0 da iletişim formu çalışmıyor. Ektisizleştirilen İşlevler Nasıl Düzelir?

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• 3.0 da iletişim formu çalışmıyor. Ektisizleştirilen İşlevler Nasıl Düzelir?

merhaba
    joomla 3.3.6 bir sitem var ve template in ne kendi formu ile nede başka eklediğim iletişim forumlarıyla e-posta gönderemiyorum başka bir sitemle karşılaştırdığımda birşey farkettim.
    Sistem/sistembilgisi/php ayarları burada [COLOR=#333333]Ektisizleştirilen İşlevler bölümünde formun çalıştığı sitede karşısında hiçbiri yazıyor ancak iletişim formunun çalışmadığı sitede Ektisizleştirilen İşlevler karşısında mailde dahil bir çok özellik var burayıda çalışan sitem gibi nasıl hiçbirşey moduna çekebiliri. Fikir verebilecek üstadlardan fikirlerini rica ederim. (EKTE RESİM VARDIR)[/COLOR]

İlk başta sitenizi 3.4.4 yükseltmeniz gerekir ki güvenlik sürümüdür. Sunucu konularını sağlayıcınıza danışın.

Yorum Gönder

Sn.Uğur ilginize teşekkürler. 3.4.4. update edip tekrar deneyiyim. Sonucu bildireceğim.
      Son düzenleyen mybest; 15-10-2015, 12:08.

Yorum Gönder

update etmem sonunda değişen birşey olmadı. fakat şunu farkettim joomla standart form ile mail atıyor. Ancak farklı herhangi bir form ile mal atmak mümkün değil bu durumda ne yapabilirim. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. teşekkürler.

Yorum Gönder

smtp kullanın sendmail ile phpmail bi işe yaramaz ve çoğu hosting firmasında çalışmaz. hosting firmanızdan smtp ayarlarını alıp sitenize uygulayın çalışır

Yorum Gönder

Çalışıyor...
          X