Duyuru

Kapat
No announcement yet.

Joomla ölüyor mu?

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• Joomla ölüyor mu?

Uzun zaman sonra duruma bakayım dedim,eskiden google'ye joomla yazdığımda onlarca site çıkardı şimdi ise,1 yıldır güncellenmemiş siteler çıkıyor,bu site haricinde güncel mesaj bulamadım,o yüzden buraya soruyorum joomla'ya ne oldu?

türkçe destek çok çok az. ama öldüğü falan yok. 3,7 sürümü ile içerik bileşenine ek alanlar da gelecek. sef daha aktif kulanılır olacak. WP ye yada drupale oranla gelişmesi daha yavaş bunu kabul etmek lazım

Yorum Gönder

Merhaba,

Joomla ölmese de Türkiye'de ölmüş gibi. Önceden bir çok Türkçe joomla destek forumları vardı. Her forumda hergün onlarca soru sorulur, bilgi paylaşılır, sorulan sorulara mutlaka birileri engeç 1 gün içinde cevap verirdi. Ama bakıyorum Joomlatr . org da bile ne paylaşım yapan var, ne soru soran var ne de cevap veren.

Yorum Gönder

Forum desteği kaldırılıyor. Bir çok alanda bu şekilde dersler vs ile çözüme kavuşturuluyor. Zaten kolay bir sistem gerek kalmadı.

Yorum Gönder

• yeter çolak
          yeter çolak yorumu
          Yorum düzenle
          inşallah birileri görür de yardımcı olur siteye bir iki ürün ekledim site çöktü sanırım klasik 404 found page hatasını veriyor nasıl kurtulacam bundan bilen var mı acabaaa yardım edebilecek kadar centilmen nazik biri

• Uğur
          Uğur yorumu
          Yorum düzenle
          Merhaba,
          404 sayfa yoksa, o sayfa yoktur. NE yaptığınızı tam bilemediğimiz için sağlıklı bir cevap vermek zor gibi. Sayfayı tekrar oluşturmayı deneyin.

rahmetliyi nasıl bilirdiniz

Yorum Gönder

Çalışıyor...
        X