Duyuru

Kapat
No announcement yet.

Adsense reklam ekleme sorunu

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• Adsense reklam ekleme sorunu

Merhabalar uzunca bi süreden sonra tekrar web sitesi yapmaya başladım fakat joomlanın son sürümünde epeyce değişiklik gözüme çarptı, evvelden kalma adsense hesabımdan reklam oluşturup yaptıgım siteye eklemeye çalıştığımda kodu eklememe ragmen reklamlar gözükmüyor sebebi ne olabilir acaba
    web sitem tekstilbilgi.net

Editörü kapatarak yapabilirsiniz. Yada 3. parti eklentileri ile çözebilirsiniz. extensions.joomla.org

Yorum Gönder

benim de sorunum adsensenin sitemi incelemek üzere verdiği kodu siteme nasıl ekleyeceğim.
      Adesense sitemi incelemek için bir kod verdi.
      " Sitenizi inceliyoruz

Bu işlem genellikle en fazla 3 gün sürer, ancak bazı durumlarda biraz daha uzayabilir. Her şey hazır olduğunda size e-posta göndereceğiz.Kodu www.bidolukirtasiye.com sitesinin HTML'sine, <head> ile </head> etiketlerinin arasına yapıştırın"

bu kodu sitemdekki hangi dosyaya ve nasıl ekleyeceğim. 1-2 çalışma yaptım ama ya site tamamen beyaz ekran veriyor. yada hata veriyor. yardımcı olursanız sevinirim. joomla 3.7.2 kullanıcısıyım. Temaforest jv-allinone isimli tema satın aldım onu kullanıyorum.

Yorum Gönder

• Uğur
        Uğur yorumu
        Yorum düzenle
        Adsense sitenize onay vermesi gerekiyor. Buda size e-posta yolu ile ulaşır. Ayrıca 3.8.1 çıktı güvenliğiniz için yükseltmelisiniz.

zaten sıkıntı bu onayı alamamam..
      Adsenseden onayı alabilem için bana verdikleri kodu sitemin tema dosyasına head kodları arasına girmem gerekiyor. bu kodu tema klasöründe hangi dosyaya girmem gerekiyor?

Yorum Gönder

• Uğur
        Uğur yorumu
        Yorum düzenle
        template/index.php dosyasına...
    Çalışıyor...
    X