Duyuru

Kapat
No announcement yet.

simple image gallery'nin popup açılmaması sorunu.

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• simple image gallery'nin popup açılmaması sorunu.

Arkadaşlar simple image gallery kurdum. Fotoğraflar sayfada listeniyor. Ancak fotoğrafın üstüne tıkladığımda pop-up şeklinde değilde yeni sayfada açılıyor. Kaynak kodları biraz inceledim doğru mu teşhis ettim bilmiyorum ama plugin'in kütüphaneleri jquery.js dem önce yükleniyor. Bu Plugin konusunda tecrübesi olan arkdaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi çalışmalar

Site :kivilcimetutmerkezi.com/galeri

sig ayarlarında hangi, tarz popup kütüphanesi kullanacağı seçilebiliryor. Halihazırdaki muhtemelen çatışıyor, değiştirin ( lightbox, fancybox, slimquery, squeezebox gibi alternatifler olmalı)

Yorum Gönder

benim gördüğüm kadarıyla plugin ayarlarında sadece jquery kütüphanesi versiyonunu seçebiliyorum. Bu arada pro versiyon değil.

Yorum Gönder

[COLOR=#333333]Query library handling ayarlarındaki seçeneklerden "Do not load the jQery library" dışında herhangi bir seçeneği seçtiğiniz zaman popup olarak açılması lazım.[/COLOR]

Yorum Gönder

maalesef açılmıyor garib07 bu arada site adresini yanlış yazmışım beta.kivilcimetutmerkezi.com/index.php/galeri şeklinde olacak
          Son düzenleyen Uğur; 06-12-2015, 20:04.

Yorum Gönder

Çalışıyor...
          X