Duyuru

Kapat
No announcement yet.

Joomla 3.3.6 Etiket Sayfa Düzeni

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• Joomla 3.3.6 Etiket Sayfa Düzeni

joomla 3.3.6 kullanmaktayım kendi etiket bileşeni ile oluşturduğum etiketleri içeriklerde gösterebiliyorum fakat sayfanın başında çıkıyor sayfa altına nasıl alabiliriz acaba bilen varmı bu konuda yardım bekliyorum !

Bu konuda joomla.org forumlarında vardı bir kaç konu bakmanı tavsiye ederim.

Yorum Gönder

joomla.org forum konu linkini biliyorsan paylaşabilirmisin lütfen

Yorum Gönder

/public_html/components/com_content/views/article/tmpl/default.php

bu dosyayı al

/public_html/templates/TEMAADIN/html/com_content/article/default.php

olarak kopyala

dosyayı aç

156-160. satırlar arası ( satır no değişebilir)

Kod:
            <?php if ($info == 0 && $params->get('show_tags', 1) && !empty($this->item->tags->itemTags)) : ?>
                <?php $this->item->tagLayout = new JLayoutFile('joomla.content.tags'); ?>

<?php echo $this->item->tagLayout->render($this->item->tags->itemTags); ?>
            <?php endif; ?>
        bul ve kes.

188. satır şöyle bitiyor
        Kod:
        <div itemprop="articleBody">
                <?php echo $this->item->text; ?>
            </div>
        bundan sonra yapıştır.

kendim tag kullanmadığım için denemedim ama çalışmalı

Yorum Gönder

teşekkürler alican fakat neden joomla 3 serisinde sistemden bunu yapamıyoruz yine başa döndük valla 2.5 olduğu gibi kodlara müdahale edicez anlaşılan anlamadığım niçin admin

panelden böyle ufak tefek bazı küçük değişiklikleri yapamıyoruz birtürlü anlam veremiyorum sistem yenileniyor ama halen eskikler var yapımcılar neden bu tarz eksiklikleri gidermiyor

anlam veremiyorum yeminle istek çok basit ama panelde ayar yok yahu altı üstü sayfa başı yada sayfa sonu diye ufak bir ayar ekle kullanıcı kendi yapsın ondan sonra uğraş dur böyle

kodlarla gelde sinirlenme haksızmıyım yahu joomlada çok ufak tefek eksiklikelr var ama bir türlü giderilmiyor bende neden giderilmediğini anlamaya çalışıyorum mutlaka yapımcıların

farkında ama hiç bir icraat göremiyorum bu yönde

Yorum Gönder

• Uğur
            Uğur yorumu
            Yorum düzenle
            Bu konuda geliştirmeler yapılıyormuş. Ayrıca alt, alta cevap yazmak yerine konunuzun altında Yorum Gönder bağlantısınla cevapları verebilirsiniz şuan yaptığım gibi teşekkürler.

3.x yapısı halen 2.5 daki özellikleri aktarma çabasında

zamanla bu özellikler de eklenecektir.

Yorum Gönder

Çalışıyor...
          X