Duyuru

Kapat
No announcement yet.

chronoforms v5 mail gitmiyor.

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• chronoforms v5 mail gitmiyor.

Merhaba herkese kolay gelsin.
    Joomla 3.6.4 sürümü kullanıyorum.
    Genel yapılandırma bölümünde posta ayarları bölümünde smtp kullanıyorum. ve site üzerinden mailler gidiyor. chronoforms v5 sürümünde form oluşturuyorum ama mail yollarken hata alıyorum aldığımm hata
    • Mailer Error: Could not instantiate mail function.

biileşenin ayar bölümünden smtp ayarları alanından da aynı ayarları yapıyorum ama hata almaya devam ediyorum. nasıl düzeltebilirim aceba

chronoforms benimde beceremediğim bir posta işlemcisi onun yerine rsform öneririm hem çok basit hemde istediğin formları oluştura biliyorsun.. Eğer istersen ben sana iletebilirim..

Yorum Gönder

Alıntı vuslat Mesajı Görüntüle
      chronoforms benimde beceremediğim bir posta işlemcisi onun yerine rsform öneririm hem çok basit hemde istediğin formları oluştura biliyorsun.. Eğer istersen ben sana iletebilirim..
      hocam çok iyi olur bir kaç siteden buldum ama forum oluşturuyorum gelen mail de forum içeriği olmuyor

Yorum Gönder

Sitesinde bu konu hakkında bilgi var bakarsınız. RSForm'da iyi evet.. teşekkürler.

Yorum Gönder

Merhaba;

aynı sorunu natro server taşıyınca bende yaşadım bunu nasıl çözdünüz. smtp genel ayarlardan mail gönderiyor. fakat chronoforms v5 sürümünde form oluşturuyorum ama mail yollarken hata alıyorum aldığımm hata
          • Mailer Error: Could not instantiate mail function.
          bu hatayı alıyorum

Yorum Gönder

merhaba;

cevap için teşekkürler.

bu sefer ek eklentiyi kurdum. makalenin içine {chronofroms5}Iletisim{/chronofroms5} bu şekilde yazıyorum. fakat çalışmıyor.

Yorum Gönder

Alıntı vuslat Mesajı Görüntüle
            bende bu formu alabilirmiyim 3 gün oldu bu chroneforms da mail gönderemiyor nerde hata yapıyorum anlamadım

Yorum Gönder

Çalışıyor...
            X