Duyuru

Kapat
No announcement yet.

Sboost framework not found.

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
new posts

• Sboost framework not found.

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Sboost framework not found. hatası alıyorum ücretli tema aldım yükleme tamamlanıyor ama bu hatayı alıyorum [/FONT][/COLOR]

http://www.olwebdesign.com/professio...oomla-template aldığım template bu

nasıl yapabilirim .?

aldığınız yerde bo framework plugin dosyası vardır. onu kurun

Yorum Gönder

Alıntı alican Mesajı Görüntüle
      aldığınız yerde bo framework plugin dosyası vardır. onu kurun
      hocam şükür halloldu teşekkür ederim

yalnız bu sefer şöyle bir sorunum var

[COLOR=#444444][FONT=Arial]ücretli bir tema aldım [/FONT][/COLOR]www.olwebdesign.com/professional-joomla-...sive-joomla-template

[COLOR=#444444][FONT=Arial]quick install vermiyorlar bende öylece yükledim temanın çoğu sayfada gözükmüyor[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Arial]bende yardım istedim[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Arial]demo installer klasöründeki[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Arial]olweb_3.sql i yüklersem herşeyin çalışacağına demo görünümünde olacağını söylediler ben joomlada bu dosyayı nasıl yükleyeceğim ?[/FONT][/COLOR]

Yorum Gönder

sql dosyasını aç

orda tablo isimleri olacak.

muhtemelen

#__content

gibidir.

bunrdaki #__ kısmına tablo ön eki denir. bunu kendi phpmyadminine girip halihazırdaki tablo öneklin neyse onu bulacaksın. Misan sendeki qrdf5_ olsun

sql dosyasını notepad ile açacaksın

#__ bul değiştir qrdf5_ yapacaksın

kaydet kapat ve phpmyadmine git. tablonu seç. yukarda EXPORT IMPORT ( içeri aktar) göreceksin. Importa tıkla. sql dosyasını yükle. tamamdır.

herşeyden önce çalışan sistemin yedeğini akeeba ile kesinlikle almanı öneririm

Yorum Gönder

Alıntı alican Mesajı Görüntüle
          sql dosyasını aç

orda tablo isimleri olacak.

muhtemelen

#__content

gibidir.

bunrdaki #__ kısmına tablo ön eki denir. bunu kendi phpmyadminine girip halihazırdaki tablo öneklin neyse onu bulacaksın. Misan sendeki qrdf5_ olsun

sql dosyasını notepad ile açacaksın

#__ bul değiştir qrdf5_ yapacaksın

kaydet kapat ve phpmyadmine git. tablonu seç. yukarda EXPORT IMPORT ( içeri aktar) göreceksin. Importa tıkla. sql dosyasını yükle. tamamdır.

herşeyden önce çalışan sistemin yedeğini akeeba ile kesinlikle almanı öneririm
          yahu hocam keşke şu dediklerini bir anlayabilsem ... phpmyadmin site içeresindemi ?

Yorum Gönder

hayır

hosting panelde

anlamıyorsan kurcalama zaten, siten çöker

Yorum Gönder

Çalışıyor...
            X